Новини бібліотеки ЗДМУ

Новини бібліотеки ЗДМУ.

Зі святом!

Чудова осінь дарує всім радісні дні, а особливо фармацевтам, бо саме у вересні святкується їх професійне свято - День фармацевтичного працівника.
День фармацевта в Україні є національним святом, яке щороку відзначається кожну третю суботу вересня. Відповідний указ був підписаний Президентом України Леонідом Кучмою в 1999 році.
    14.09.2018

Найкращий подарунок – книга

Наукова бібліотека висловлює щиру подяку: професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров'я Михалюку Євгену Леонідовичу; Професору, кафедри госпітальної педіатрії Запорізького державного медичного університету, д.мед.н., Резніченку Юрію Григоровичу за подарований бібліотеці підручник   14.09.2018

Вітаємо!

  31.08.2018

Видача літератури першокурсникам ЗДМУ

Шановні першокурсники!
 
Вітаємо зі вступом до Запорізького державного медичного університету!
Сьогодні ви починаєте нову сторінку свого життя, яка буде позначена цікавими зустрічами, отриманням знань та навичок, що стануть безцінним багажем на шляху становлення майбутніх фахівців.
Пам’ятайте, що запорукою вашої успішної професійної діяльності є не тільки практика, але й теорія, в осягненні якої наша бібліотека сподівається стати для вас надійним помічником.
Тож запрошуємо першокурсників отримати комплекти навчальної літератури на 2018-2019 навчальний рік згідно графіку.
Бажаємо успіхів, наснаги та легких сесій!

До уваги студентів-першокурсників!

28 серпня у зв’язку з виробничою необхідністю змінено графік видачі підручників для першого курсу:
«МЕДИЦИНА» - прізвища на: -  Н – Я
28  серпня
   1230
                                                 1400
                                                 1530
                                                 1630

    28.08.2018

Графік видачі навчальної літератури на 2018/2019 н.р.

Підручники на наступний семестр видаються студентам, які не мають заборгованості
З 27 серпня по 30 серпня обслуговуються тільки студенти 1-го курсу
З 31 серпня, у зв’язку з ремонтом,видача комплектів навчальної літератури першокурсникам відбуватиметься у читальній залі (к. 106).
    23.08.2018

Вітаємо з Днем незалежності України!

  23.08.2018

Зі святом!

Усі дороги ведуть до Риму… Ми навіть не замислюємося, наскільки ця фраза відповідає дійсності, адже досягнення Римської імперії й досі тісно пов’язані з нашим сьогоденням. Не є виключенням і конституція. Цей термін з’явилася саме у римському праві як правовий акт, що приймався імператором.
Сьогодні під конституцією ми розуміємо нормативно-правовий акт найвищої юридичної сили у державі. У світі діє понад двісті конституцій незалежних країн, серед яких і Основний Закон України, який було прийнято Верховною Радою 28 липня 1996 року.
Тож з Днем Конституції! Знайте свої права та не забувайте про обов’язки, бо як казали римляни «Dura lex, sed lex».
    27.06.2018

Впровадження УДК в бібліотеки закладів вищої освіти Запорізької області

20 червня на базі бібліотеки Бердянського державного педагогічного університету, відбувся круглий стіл за темою «Впровадження УДК у бібліотеки закладів вищої освіти Запорізької області». У ньому взяли участь понад 20 директорів і завідувачів відділами та секторами бібліотек закладів вищої освіти Запорізької області. Наша бібліотека не залишилася осторонь від цієї зустрічі направивши своїх представників : Харитонову О. А. та Каминіну І. В.   25.06.2018

Запрошуємо взяти участь в циклі онлайн-семінарів від компанії Clarivate Analytics (Web of Science)

Міністерство охорони здоров'я України: інформує про проведення серії безкоштовних вебінарів від компанії СІагіvate Analytics щодо можливостей платформи Web of Science для проведення і представлення наукових досліджень, аналізу наукових видань для публікації власних робіт, аналізу публікаційної діяльності установ і науковців.   19.06.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR