Новини бібліотеки ЗДМУ

Новини бібліотеки ЗДМУ.

Бібліотека ЗДМУ запрошує на День інформації

Шановні викладачі та студенти!

Запрошуємо вас відвідати День інформації, який відбудеться 7-8 лютого в бібліотеці ЗДМУ (читальна зала, 106 к.). Вашій увазі будуть представлені нові надходження періодичних видань, одержаних бібліотекою у грудні 2017 р. - січні 2018 р. Вони висвітлюють широкий спектр професійних публікацій.

    7.02.2018

Запрошуємо отримати книги

Шановні читачі!

Видача комплектів навчальної літератури на весняний семестр 2017/2018 навчального року для студентів І-ІІІ курсів усіх факультетів буде проводитися з 5 по 16 лютого за звичним графіком роботи бібліотеки. Студентам, що не здали навчальну літературу за минулі семестри, підручники видаватися не будуть до погашення заборгованості.

Абонемент навчальної літератури   2.02.2018

Найкращий подарунок - книга

Наукова бібліотека висловлює щиру подяку кафедрі внутрішніх хвороби 1 ЗДМУ за подаровану бібліотеці монографію   31.01.2018

З Днем народження Alma Mater!

До 50-річчя від дня реорганізації фармацевтичного інституту в Запорізький медичний

Які у Вас виникають асоціації, коли Ви чуєте слово Alma Mater? Ну, по-перше, як сталий фразеологізм, Ви трактуєте його як місце, де здобувають освіту (з давньогрецької – це мати-годувальниця, що дає духовну поживу). А по-друге, якщо Ви вже закінчили ВИШ, то згадаєте той безтурботний час студентства… Якщо ж Ви ще навчаєтесь, то смак молодості, пригод та самого життя відчуваєте саме тут і зараз!
Я вчився у Запорізькому медичному… Пройде зовсім небагато часу і ці слова повторить сучасний студент. А який він, наш Запорізький медичний?
Пропонуємо Вам зробити невелику екскурсію по сторінках газет і журналів, відвідати відкритий перегляд літератури «ALMA MATER! З ювілеєм», присвячений 50-річчю перейменування Запорізького фармацевтичного інституту в медичний.   29.01.2018

Коли до зброї стали діти

На залізничній станції поблизу села Крути, зимою 1918 року відбулася битва між 600 юними бійцями новоутвореної армії УНР та значно чисельнішою Червоною гвардією. Цей бій не відігравав значної ролі у протистоянні двох супротивників, але ми й досі пам’ятаємо тих юнаків, що свідомо пішли на смерть...

    29.01.2018

Моя Соборна, суверенна!

«Однині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України — Західно-Українська Народня Республіка (Галичина, Буковина; Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна.
Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України». Так було записанов Акті Злуки, який було підписано 22 січня 1919 року.
Історична доля України як держави ніколи не була простою. Буремні часи, карколомні події, людські трагедії. Зручне та привабливе геополітичне розташування нашої країни ніколи не залишало байдужими інші держави.   22.01.2018

Наука без кордонів

Нещодавно вийшла з друку Міжнародна колективна монографія "Development and Modernization of Pedagogical and Psychological Sciences:  Experience of Poland and Prospects of Ukraine" ("Розвиток та модернізація педагогічних та психологічних наук: досвід Польщі та перспективи України") за редакцією проф. Аркадіуша Берези. Монографію затверджено до друку Вченою радою Університету Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Республіка Польща) з присвоєнням їй UDC та номера ISBN. Видання стало результатом праці колективу авторів, обʼєднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень.   16.01.2018

Не забудьте повернути книги до бібліотеки!

Шановні студенти І-ІІІ курсів!

Нагадуємо Вам, що до 2 лютого Ви повинні повернути до бібліотеки навчальну літературу з дисциплін, вивчення яких закінчилося в цьому семестрі.
    12.01.2018

Увага! Вийшов черговий випуск «Бюлетеня нових надходжень»

Шановні користувачі бібліотеки!

Пропонуємо Вам ознайомитися з новими виданнями, що надійшли до наукової бібліотеки ЗДМУ у листопаді-грудні 2017 року.   12.01.2018

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

  Дозвольте привітати Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Для всіх це, напевно, найяскравіше, найзагадковіше та, безсумнівно, улюблене свято!
  Бажаємо Вам бути найщасливішими, найкрасивішими, єдиними та коханими, талановитими і мудрими!
  Нехай Рік Новий буде багатим на добро, щедрим на успіхи та вдачі, Ваша праця завжди буде потрібною і корисною, а успіхи - вагомими та переконливими!

Колектив НБ ЗДМУ   29.12.2017

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR