Найкращий подарунок - книга

«Я прихильник зеленої медицини, я старомодний. Але хіба старомодно їсти хліб і пити воду? Мені дорікають що я визнаю лише трави, а ліки ні. Я визнаю те, що допомагає людині. Трава – це як хліб і вода, а ліки з’являються тисячами щороку - і тисячами зникають.»

Болгарський народний цілитель П. Дімков

Фітотерапія в кардіології: навч. посібник / Ю. І. Корнієвський, О. В. Крайдашенко, М. П. Красько, Н. Ю. Богуславська, В. Г. Корнієвська. - Запоріжжя : Вид-во ЗДМУ, 2017.-469 с.

У запропонованому навчальному посібнику «Фітотерапія в кардіології» автори крім традиційного опису лікарських рослин, основних принципів фітотерапії, сконцентрували свою увагу на фітотерапії в кардіології.
Головна мета видання «Фітотерапія в кардіології» - допомога практичним лікарям первинної ланки охорони здоров’я у вивченні лікарських рослин, їх біологічно активних речовин, сировини, препаратів із них, показань та протипоказань при їх застосуванні, в наданні необхідного комплексу лікувальної допомоги хворим, а також у здійсненні профілактичних заходів, спрямованих на покращення стану здоров’я і якості життя громадян України.
 

26.12.2017

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR