Безпечне та здорове майбутнє праці

Безпечне та здорове майбутнє праці

Згідно з Указом Президента, щорічно 28 квітня (з 2006 р.) в Україні ми відзначаємо День охорони праці.
Гасло цьогорічних заходів, за ініціативи МОП звучить так: «Безпечне та здорове майбутнє праці». Сьогодні відбуваються глобальні трансформації у всіх галузях виробництва та сфері обслуговування, які пов’язані зі швидким розвитком технологій, зміною організації праці, демографічною ситуацією тощо.
Кожен з нас під час роботи стикається з ризиками, тому актуальними завданнями для відділів охорони праці є вирахування та управління ризиками виникнення нещасних випадків. 
Проведення заходів у цей день сприяє більшому приверненню уваги до розв’язання проблем та зменшенню можливостей травмування для всіх категорій працівників.
Наша бібліотека не залишається осторонь – з 22 по 27 квітня запрошуємо всіх зацікавлених до читальної зали (кім. 106) ознайомитися з книжковою виставкою «Безпечне та здорове – майбутнє праці», яка висвітлює сучасні аспекти в даній проблематиці, законодавчі та регламентуючі документи, а також основні правила особистої безпеки під час виконання своєї роботи.
 

23.04.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR