Зі святом!

Зі святом!

   Лікар… як багато сили в цій професії! Озираючись на історію – ми розуміємо, що люди завжди хворіли, хворіють та хворітимуть, тому з давніх-давен у будь-якому суспільстві існував окремий прошарок обраних, до яких зверталися по допомогу при нездужанні. У кожному регіоні, звісно ж була своя специфіка та методи лікування, але побоювання та страх серед «пацієнтів» неодмінно переслідували тодішніх «лікарів».
   Сьогодні відкривають все нові й нові хвороби, тому професія лікаря ніколи не стане статичною. Лікар постійно повинен вчитися та слідкувати за новими тенденціями та відкриттями в своїй галузі. Випадкових людей саме у цій професії майже не має.
   Кожну третю неділю червня Україна святкує День медичного працівника. У читальній залі нашої бібліотеки презентовано книжкову виставку «Погляд у минуле: до та після Гіппократа», де розкрито історію становлення медицини як науки та зібрано розповіді про провідних вчених та лікарів всіх часів та народів.
Ми приєднуємося до всіх привітань, що лунатимуть на честь медиків. Бажаємо міцного здоров’я, многая літа та всього найкращого. Зі святом, люди у білих халатах!
 

13.06.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR