Доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science

Шановні науковці, аспіранти!
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №269 від 27.02.2019 року “Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних” Запорізькому державному медичному університету надано доступ за кошти державного бюджету до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.
Scopus – мультідисциплінарна бібліографічна та реферативна база рецензованої літератури: наукових журналів, книг, матеріалів конференцій, патентів. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у сферах науки, технології, медицини, соціальних наук, мистецтва та гуманітарних наук. Пошукова система Scopus також пропонує інструменти та засоби контролю за ефективністю досліджень, які допомагають оцінювати авторів, напрямки досліджень та журнали.
Web of Sciecne – реферативна база даних наукового цитування, надається компанією Clarivate Analytics. Web of Science надає можливість пошуку матеріалів з природничих, суспільних, гуманітарних наук та встановлює посилання між певними дослідженнями з використанням цитованих матеріалів і тематичних зв’язків між статтями, встановленими авторитетними дослідниками, що працюють в даній області.
Доступ до міжнародних наукометричних баз даних надано до 31.05.2020 року.
Доступ можливий з мережі університету та здійснюється за посиланнями:
https://www.scopus.com
http://webofknowledge.com
За консультаціями звертатись до заступника директора бібліотеки Пономаренко Олени Володимирівної (Головний корпус, кім. 204)
 

19.06.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR