Освіта – наймогутніша зброя, за допомогою якої можна змінити світ

Освіта – наймогутніша зброя, за допомогою якої можна змінити світ

З 13 по 16 листопада 2019 року співробітниця нашої бібліотеки Тюркеджи Наталя брала участь у заняттях Школи соціального проєктування і грант-менеджменту «Спадщина», які проходили у місті Жовква (Львівська обл.). Організаторами виступили ГО «Інститут соціальної політики регіону» та Спільнота «GrantManagement», за підтримки «Українського культурного фонду».
Чотири дні насичених та потужних тренінгів, цікавих завдань, різноманітних інтерактивів та дуже корисних лайфхаківзробили перебування в м. Жовква незабутнім.
Наші ментори-тренери: Н. Вальтер-Буйнова, О. Жукова, Т. Котенко та О. Кулініч (керівник проєкту) доклали неймовірних зусиль для того, аби подати інформацію стисло, цікаво та змістовно водночас.
Сьогодні соціальне проєктування – це один з популярних напрямків в розробці та впровадженні ідей та інновацій, який сприяє досягненню позитивних змін та зрушень в будь-якій сфері суспільного життя.
Завдяки децентралізації в українських громад з’являються можливості участі у грантових програмах для оновлення та розвитку свого регіону. Тому діяльність «Українського культурного фонду» та школи соціального проєктування та грант-менеджменту «Спадщина» є тією рушійною силою, яка за допомогою подібних заходів не тільки популяризує знання про ці можливості, але й допомагають уникнути помилок при оформленні грантових заявок, що збільшує шанси на виграш.
Кожна зустріч, кожен досвід, кожне надбання є тим, що завжди стане в нагоді при втіленні планів. Тож, як казав Нельсон Мандела: «Освіта – наймогутніша зброя, за допомогою якої можна змінити світ».
#GrantManagement#УКФ
 

26.11.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR