Книги-ювіляри 2020

Книги-ювіляри 2020

"Книжки - кораблі думки, що мандрують хвилями часу"

Френсіс Бекон

Дехто вважає читання нудним та зайвим, але знайомство з історіями про різних людей та події допомагає нам побачити світ зовсім під несподіваним кутом. Книги, згідно з дослідженнями вчених, допомагають не тільки навчитися правильно формулювати та висловлювати свої думки, але й розвивають увагу та пам’ять.
Любов до читання може початися раптово, буквально з першого рядка. Але для цього необхідно знайти свого автора та свою книгу. Для цього в читальній залі нашої бібліотеки експоновано книжкову виставку «Книги-ювіляри 2020», де ми представили вічні та цікаві сюжети світових та українських письменників, які цього року святкують свій ювілей. Також підготовано виставки «Зима - час почитати», де до уваги читачів запропоновано книги зарубіжних авторів, які входять у списки Топ-100 найкращих і «Усі скарби людства саме тут: шедеври української літератури», де зібрано плеяду класиків та сучасників української літератури.
Тож, ласкаво просимо, бо вам є з чого обирати!
 

21.02.2020

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR