Наукова бібліотека ЗДМУ готується до навчального року

Наукова бібліотека ЗДМУ готується до навчального року

Літо у багатьох асоціюється з відпочинком та відпусткою, але тільки не для співробітників нашої бібліотеки. Саме в цей час йде напружена робота з підготовки до нового навчального року.
Протягом останніх місяців найбільшу увагу всього колективу зосереджено на бібліотечних фондах. Було відібрано зношені видання на списання (за погодженням кафедр), наразі отримуємо частинами нові підручники. Цього року університет придбає літератури на суму понад чотири мільйони гривень, тож жоден студент не залишиться без комплектів підручників.
Зараз відбувається кропітка робота з обробки нових книг співробітниками відділу комплектування та обробки літератури: вводяться видання в електронний каталог, проводиться штрихове кодування та ін. У середньому через цей відділ проходить від 15 і більше тисяч примірників.
Не припиняється робота з наповнення репозитарію, де відображено наукові напрацювання співробітників університету.
Співробітники сектору абонементу навчальної літератури активно розпочали формувати комплекти підручників для І – ІІІ курсів, згідно з робочими навчальними планами.
Цьогоріч пандемія змінила налагоджений роками процес підготовки до зустрічі студентів, але вже колективом бібліотеки на чолі з директором розроблено кілька варіантів обслуговування першокурсників.
Гарною традицією було зустрічати нових студентів у читальній залі, де з ними проводилися бесіди, демонструвалися презентації, які знайомили їх з книжковими скарбами, що зберігаються у фондах наукової бібліотеки. У 2020-2021 навчальному році, врахувавши особливі умови, які диктує нам карантин, ми продовжуємо налагоджувати нові канали комунікації зі студентами. Але, пропри все, курс інформаційної культури першокурсники мають пройти, аби осягнути всі можливості, які надає бібліотека та вміти користуватися електронним каталогом, репозитарієм тощо.
Бібліотека завжди знаходиться в тісному контакті з приймальною комісією, деканатами, навчальним відділом університету для більш оперативної та плідної праці.
Головне, що всі співробітники готові до різних варіантів розвитку подій, тож літератури вистачить на всіх і затримки з її отриманням не передбачається.
Ми з нетерпінням чекаємо на новий навчальний рік, адже наближається час відкриття у приміщенні навчального корпусу № 2 нового підрозділу наукової бібліотеки ЗДМУ – читальної зали європейського зразка. Завдяки ініціативі ректорату ЗДМУ тут буде створено новий сучасний простір для проведення семінарів, конференцій та занять.

6.08.2020

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR