Toloka 2020 - найцікавіша книжкова подія літа

Toloka 2020 - найцікавіша книжкова подія літа

Для нашого міста серпень видався творчим і яскравим. Впродовж 11 днів, з 13 по 23 серпня, в Запоріжжі проходив літературно-мистецький фестиваль – Toloka.
Цього року Toloka відбулася просто неба. Було організовано 10 локацій, на яких проходили поетичні читання, дискусії, лекції, виставки, презентації,  майстер-класи, дитячі та бібліотечні заходи, і, звичайно, книжковий ярмарок.
У дискусії “Інший в українській літературі: від класики до сучасності” взяли участь і представники нашого університету Юрій Ганошенко та Тетяна Гребенюк. Юрій Анатолійович також модерував презентацію “Люди й містау магічному романі Петра Яценка “Магнетизм” видавництва Старого Лева.
На Толоку приїхало багато цікавих гостей: Сергій Жадан з гуртом «Жадан і Собаки», Олег Сенцов, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Артем Полежака, Андрій Курков, Руслан Горовий, Ірена Карпа та багато інших.
Впродовж цих днів проводились презентації нових романів і збірок, поетичні читання та інтерв’ю з письменниками.
Цьогоріч було багато цікавих дискусій про книжкових агентів та специфіку їхньої роботи, особливості книжкових жанрів, трансформацію літератури в період карантину, лекцій на історичну тематику. Проводились покази різноманітних фільмів.
Цікавою була ретро-виставка проєкту "Яка твоя історія?", що відобразила фотомиттєвості життя у фотографіях людей, родин та міста.
На Толоці були представлені нові автори: Тамара Горіха Зерня, Віталій Запара, Артем Чапай, Наталія Боровик, Ксенія Фукс, Андрій Новік, Поліна Кулакова, Євдокія Макаренко та багато інших.
Toloka – це інтелектуальна подія, яка варта уваги. Не залишилась осторонь і бібліотека університету. Серед відвідувачів Толоки було чимало наших співробітників. Результатом нашої триденної присутності на цьому святі книги стала придбана та подарована література з автографами та побажаннями від авторів до читачів бібліотеки.
Книжковий фестиваль вже не перший рік єднає читачів, письменників, поетів та представників видавничого бізнесу.

31.08.2020

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR