На зустріч Свободі з Гідністю!

На зустріч Свободі з Гідністю!

21 листопада Україна святкує День Гідності та Свободи, який у 2014 році було встановлено указом президента. Цей день присвячено двом доленосним подіям в сучасній історії нашої держави: Помаранчевій революції та Революції Гідності «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».
В Україні, з нагоди цього свята, з 21 листопада по 9 грудня проводяться заходи Всесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day: https://globaldignity.org/). Це одноденний дискусійний курс для вчителів, учнів та студентів, який направлений на поширення принципів людяності, а також сприяння створенню спільнот, діяльність яких базуватиметься на принципах справедливості та співпереживання, що є вирішальним у процесі руйнування ненависті, упереджень, та насильства.
Отже, сьогодні ми не тільки вшановуємо пам’ять про події, але й змінюємо власну свідомість щодо обстоювання прав та свобод громадянина та прагнемо кращого майбутнього, яке потребує від кожного з нас кропіткої праці.
З Днем Гідності та Свободи!

19.11.2020

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR