Пам’ять, що рятує: голоси правди

Пам’ять, що рятує: голоси правди

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять про найстрашніші часи в історії нашої держави у ХХ столітті - Голодомор. 
Жителі села пережили насильницьку колективізацію, «розкуркулення», масштабну хлібозаготівельну кампанію, апофеозом якої став голод, який за різними оцінками забрав від 4 до 10 млн життів.
Десятиліттями про цю трагедію не говорили та не згадували. Сьогодні створено Національну книгу пам’яті жертв Голодомору 1932 -1933 рр., робота над якою триває досі.
Музей Голодомору цього року ініціював акцію «Збережи пам’ять – передай правду», мета якої зібрати якомога більше спогадів та свідчень тих, хто вижив. Якщо бажаєте приєднатися, то історії своєї родини можна надсилати на електронну адресу музею: memoholodpress@gmail.com.
У нашій бібліотеці експоновано виставки-меморії: «Пам’ять, що рятує: голоси правди» та «Не згасне в серці пам’яті свіча».
28 листопада о 16.00, за традицією проходитиме акція «Запали свічку пам’яті», для участі у якій вам достатньо просто запалити свічку на своєму вікні.

 

25.11.2020

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR