#BookGivingDay

#BookGivingDay

...книга ж — це джерело освіти, знання і якщо збагачення,
то збагачення культурного і душевного.

М. Т. Рильський


14 лютого 2012 року, завдяки ініціативі Емми Бродмур, з’явився Міжнародний день дарування книжок. Ця ідея набула досить широкого розповсюдження, тому багато країн, в тому числі й Україна, долучилися до святкування. Головна мета цього дня направлена на те, щоб якомога більше людей отримали у подарунок книги, або мали вільний доступ до них у бібліотеках, а також спонукати дітей до читання.
Завдяки читанню розвиваються мовні навички, критичне мислення, уява. Книги – створюють запитання та дають на них відповіді, вони можуть забезпечити комфорт, розваги та стати гарною компанією.

Кожен з вас може долучитися до святкування Міжнародного дня дарування книжок, а саме:
-    Подаруйте книгу своїм коханим, рідним чи друзям.
-    Віднесіть книгу до бібліотеки чи до благодійної організації.
-    Використовуйте #bookgivingday у соціальних мережах для розповсюдження знань та популяризації книжок.
-    Можете просто залишити книгу там, де її обов’язково хтось знайде та зможе прочитати.

Наукова бібліотека ЗДМУ досить часто отримує в подарунок цікаві наукові та художні видання від професорсько-викладацького складу університету та студентів (особливо іноземних громадян). Загалом 2020 року бібліотека отримала в дар від окремих осіб 2 100 примірників. Завдяки цьому фонди відділів поповнюються літературою, яка присвячена різноманітним галузям та аспектам науки, життя, творчості тощо.
Наприклад, днями бібліотека отримала понад 650 книжок із серій «Життя видатних людей», «Бібліотека поета», зібрання творів класиків зарубіжної літератури та науково-популярних видань.

Наукова бібліотека ЗДМУ, користуючись нагодою, висловлює щиру подяку всім дарувальникам, що поповнюють фонд бібліотеки цінними виданнями. Ми завжди раді отримувати такі подарунки й впевнені, що подаровані Вами видання, обов'язково знайдуть свого читача і стануть важливою складовою частиною потужного бібліотечно-інформаційного простору університету.

Якщо бажаєте приєднатися до свята та передати книгу нашій бібліотеці, звертайтеся до кім. 204 у головному корпусі ЗДМУ.

11.02.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR