Вебінари від компанії Clarivate у березні

Вебінари від компанії Clarivate у березні

Запрошуємо науковців, аспірантів та студентів ЗДМУ взяти участь у чергових вебінарах від компанії Clarivate.

Всі заходи безкоштовні, проходять у двох повторах, у Webex, необхідна попередня реєстрація. Обирайте зручний час, переходьте за вказаними посиланнями та натиснувши на слово Register заповніть реєстраційну форму. Передбачено сертифікат учасника, тих хто відвідає більше 90 % основного часу вебінару.

 

4 березня 2021
Вебінар Clarivate та «Антиплагиат» Publish not perish, или как не погибнуть при публикации

Звертаємо Вашу увагу на спільний вебінар Clarivate та «Антиплагиат» , який відбудеться  4 березня 9:00–11:00. Дві теми, два лектора, дві години, один сертифікат.

Лектор: Ольга Беленькая. Руководитель учебно-методического центра компании «Антиплагиат»

Ресурсы Clarivate для авторов

Лектор: Тихонкова Ирина, к.б.н., Информационно-аналитические ресурсы и обучение. Clarivate
Реєстрація за посиланням https://bit.ly/2NxxJn6

 

9 березня 2021
Тема: Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки

Тези: Джерела Інформації про грантову підтримку у Web of Science Core Collection. Пошук і аналіз літератури, видань, майбутніх партнерів, джерел фінансування, оцінка власних шансів за допомогою бази. Аналіз ефективності співпраці за допомогою аналітичної системи InCites. Процедури та особливості оцінювання грантових заявок і на що варто звернути увагу при написанні проекту.
Реєстрація:
10:15–11:15
https://bit.ly/3qgCtf7
16:15–17:15
https://bit.ly/3jFSoB8
 

10 березня 2021
Тема: Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки

Тези: Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. З появою електронних видань, відкритого доступу, створення видання технічні аспекти не є досить складними. В деяких країнах формалізуються вимоги до видань в яких мають бути оприлюднені результати що виносяться на захист або отримання наукових звань. Мета цього - краще представлення світовій науковій спільності здобутків наших науковців. Проте часто через довірливість або відсутність досвіду, науковці як молоді так і поважного наукового віку стають жертвою хижацьких видань, які з’явилися у відповідь та вимоги ринку, не є майданчиками для обміну досвідом, а часто є або піратськими копіями знаних видань, або намагаються під них мімікрувати. Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару обговоримо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у наприклад Web of Science Core Collection  
Реєстрація:
10:15–11:15
https://bit.ly/3jFKibT
16:15–17:15
https://bit.ly/3qfT82n
 

11 березня 2021
Тема: Оцінка здобутків і співпраці установ за даними  Web of Science Core Collection  та InCites

Тези: Складнощі та шляхи подолання пошуку і аналізу публікацій установи. Критерії ефективності співпраці. Визначення лідерів та розробка стратегії розвитку. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи. Пошук партнерів для виконання проектів. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15
https://bit.ly/3qcXVla

16:15–17:15*
https://bit.ly/2LDkMa4
* в рамках щомісячних вебінарів кожного другого четверга серії «Clarivate науковцям» або місце зустрічі змінити неможна


12 березня 2021
Тема: Journal Citation Reports

Тези: Для видань, що індексуються у Science Citation Index Expanded Social Science Citation Index  за даними Web of Science Core Collection розраховується імпакт-фактор – показник впливовості видання. Формула, які є варіації, що таке квартиль для чого (не) варто застосовувати.  Як перевірити імпакт-фактор та індексацію журналу у  Web of Science Core Collection. Видання відкритого доступу і де можна опублікувати безкоштовно.  Journal Citation Reports – це колекція видань з імпакт-фактором, що дозволяє аналіз видань певної предметної галузі і окремого журналу, порівняння та  збереження списку обраних видань. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15
https://bit.ly/3penyAE
16:15–17:15
https://bit.ly/3d5YZnh


Сайт компанії https://clarivate.com/
Розклад вебінарів російською мовою https://clarivate.com/ru/webinars/
Ютьюб канал українською  https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg
Розклад вебінарів українською http://clarivate.ua/

22.02.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR