В ЗДМУ триває доступ до повнотекстової бази даних компанії Elsevier - ScienceDirect

В ЗДМУ триває доступ до повнотекстової бази даних компанії Elsevier - ScienceDirect

З 2021 р. у Запорізькому державному медичному університеті розпочався річний доступ до ресурсів повнотекстової електронної бази даних книг на платформі ScienceDirect компанії Elsevier. Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier  – одна з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень. Користувачам доступні майже 39 тис. наукових видань (включно з безстроковим доступом до колекції з 2088 електронних монографій 2019–2020 рр.) : електронних книг Elsevier (eBooks), книжкових серій (Book Series), довідкових видань (Handbook), навчальних посібників (Textbooks) тощо.
Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML).

Авторизація на сайті https://www.sciencedirect.com/ здійснюється за логіном та паролем наукометричної бази Scopus.

Окрім річного доступу до ScienceDirect, ЗДМУ отримав доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, який триватиме до 31 травня 2021 р.

Звертаємо вашу увагу: для віддаленого доступу до наданих ресурсів, раніше зареєстровані користувачі повинні поновити пароль доступу до Scopus або Web of Science, нові користувачі повинні створити обліковий запис з будь-якого комп’ютера за ІР-адресами університету. Після реєстрації науковці та здобувачі освіти ЗДМУ можуть здійснювати пошук в базах даних ScienceDirect, Scopus та Web of Science віддалено.

Доступ до цих міжнародних електронних наукових баз даних – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, з’ясувати наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, відслідкувати свій рейтинг в Scopus та Web of Science CC (цитування власних публікацій, індекс Гірша) та інше.

З питань підключення до баз прохання звертатися до зав. відділу інформаційно-аналітичного моніторингу Решетнікової Юлії Анатоліївни (головний корпус, кім. 204) e-mail: reshetnikova@zsmu.zp.ua

26.02.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR