Рятівною силою в нашому світі є спорт

Рятівною силою в нашому світі є спорт

Ніщо так не виснажує і не руйнує організм, як фізична бездіяльність…
Аристотель
 
6 квітня відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, який було прийнято резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 23 серпня 2013 року. Дату обрано не випадково, адже саме 6 квітня 1894 року стартували перші Олімпійські ігри в сучасному розумінні.
«Ігри, спортивні змагання та заняття фізичною культурою відігравали й продовжують відігравати важливу роль в розвитку людства. Крім того, завдяки своєму поширенню, популярності та позитивним характеристикам спорт є ідеальним інструментом просування цілей Організації Об'єднаних Націй в галузі розвитку та забезпечення миру» - зазначено на офіційних ресурсах Організації Об’єднаних націй (https://www.un.org/ru/observances/sport-day).
Заняття спортом сприяють не тільки розвитку фізичних можливостей, але й соціальній інтеграції, згуртованості, дисциплінованості, міжкультурним діалогам та повазі.
Через поширення захворюваності на COVID-19, акценти цього свята трохи змінюються, але головним залишається заклик до руху та активного способу життя.
Завдяки плідній та відданій роботі всього колективу кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я ЗДМУ було розроблено методичну базу для викладання своїх предметів в он-лайн форматі. На платформі Microsoft Teams проводяться практичні заняття, які сприяють розвитку навичок у студентів для самостійного створення спеціальних комплексів вправ. Зважаючи на особливості дистанційної освіти – час, проведений перед екраном комп’ютеру, фізичне навантаження підіймає рівень працездатності, зміцнює імунітет і стимулює студентів залучати близьких та рідних до активного способу життя. Адже здоров’я – це головна цінність людини, особливо сьогодні!
Цього року Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру проходитиме під гаслом «Тільки разом!». Таким чином, організатори пропонують всім об’єднатися заради підтримки одне одного, щоб ми могли насолоджуватися світлим і здоровим майбутнім. Приєднуйтеся до святкування в соціальних мережах та додавайте теги: #idsdp2021, #sportday, #onlytogether, #whitecard. Для ознайомлення з умовами участі переходьте за посиланням https://twitter.com/idsdp
Колектив наукової бібліотеки ЗДМУ бажає вам здоров’я, активності та всіляких гараздів!
 

 

5.04.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR