Перше повне нецензуроване видання творів Лесі Українки вже у бібліотеці!

Перше повне нецензуроване видання творів Лесі Українки вже у бібліотеці!

«Ні, я жива, я буду вічно жити,
я в серці маю те, що не вмира…»
 
До 150-річчя з дня народження Лесі Українки, яке відзначається цьогоріч на державному рівні, видано перше повне нецензуроване зібрання творів письменниці.
Державною установою "Український інститут книги" здійснено організацію підготовки та видання повного  академічного зібрання творів у 14 томах у рамках Плану заходів Міністерства культури та інформаційної політики України у сфері захисту національного простору на 2020 рік, а також на виконання постанови Верховної Ради України "Про відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки" та за результатами проведення мистецького конкурсу "Творчість Лесі Українки. 
Серед бібліотек, які отримали це видання на безоплатній основі є і бібліотека нашого університету.
Зібрання творів тематично та жанрово поділене на блоки. Окрім власне літературного доробку, на особливу увагу заслуговують подані літературно-критичні та публіцистичні статті, рукописи, чернетки, записи народних творів та листування мисткині. Кожен з томів супроводжується світлинами та ілюстраціями.
Щиро дякуємо Українському інституту книги за нові видання та запрошуємо шанувальників творчості Лесі Українки ознайомитися з ними у бібліотеці.
 
27.05.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту