Великі проблеми маленького серця

Великі проблеми маленького серця

Природа хоче, щоб діти були дітьми, перш ніж бути дорослими.

Дайте дитинству дозріти в дітях.
Жан-Жак Руссо

Міжнародний день захисту дітей в Україні святкується щорічно 1 червня, починаючи з 1998 року, згідно з Указом Президента №568/98.

Протягом тривалого періоду історії, ставлення до дітей у суспільстві не визначалося надмірною опікою через високий рівень народжуваності та смертності дітей. У ХХ столітті, з розвитком медицини та появою новітніх засобів контрацепції, кількість дітей у сім’ях почала різко зменшуватися. Це призвело до необхідності говорити про права дитини та їх захист. У 1959 році ООН прийняла Декларацію прав дитини, яка мала рекомендаційний характер і не забезпечувала захист прав дитини через закони та міжнародні домовленості. Тому у 1989 році Генеральна Асамблея ООН приймає Конвенцію про права дитини – певною мірою конституцію для дітей світу, яку Україна ратифікувала 27 вересня 1991 року.

Завдяки цій Конвенції, держави-члени ООН визнають право дитини на прихильність, любов, розуміння, достатнє харчування, медичне обслуговування, безкоштовну освіту та захист від усіх форм експлуатації, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, релігії й соціального стану.

Тема цьогорічного Міжнародного дня захисту дітей «Інвестувати в наше майбутнє – означає інвестувати в наших дітей».

Спеціально з нагоди цього свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку «Великі проблеми маленького серця».

У цей веселий літній день хочеться ще раз привернути увагу до важливих проблем дітей. Адже у наших силах зробити цей світ кращим для нащадків для їх щасливого та безпечного дитинства!

 

 

1.06.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту