Причини пишатися Україною

Причини пишатися Україною

Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори

(Ліна Костенко)
 

Цього року Україна святкує 30-річчя незалежності. Молода держава з багатовіковою історією, протягом якої тривала відчайдушна боротьба за право на самостійність. Саме 24 серпня в 1991 році було ухвалено Акт проголошення незалежності України, який підтримало понад 90 відсотків населення країни під час референдуму 1 грудня того ж року. Відтоді мрія багатьох поколінь стає реальністю.

Попри значну радість від отримання бажаної незалежності, народ України став відповідальним за те, якою державою ми маємо бути. Не зважаючи на те, що населення нашої країни виділяється своєю різноманітністю, проте вміє розділяти радощі та допомагати в труднощах. Саме таким чином будується держава та формується національна ідентичність. А все починається з думок і вчинків та розуміння, що все залежить саме від тебе. Головне це відчувати свою причетність та відповідальність перед майбутніми поколіннями, за той вибір, який робимо кожного дня.

За буденністю ми часто забуваємо про неповторну природу, самобутню культуру та важливі досягнення нашої Батьківщини. Однак, нам є до чого прагнути, куди розвиватися та зростати, й чим пишатися. Саме тому, з нагоди 30-річчя Незалежності нашої країни, наукова бібліотека ЗДМУ спеціально підготувала віртуальну виставку «Причини пишатися Україною».

Всіх вітаємо з Днем Незалежності України! Наснаги, радості та щастя!

З Днем народження, Україно! Ти у мене єдина…

 

20.08.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту