Learning Lab для дослідників на платформі Edanz

Learning Lab для дослідників на платформі Edanz

Науковцям України видавництвом Bentham Science надано доступ до освітніх ресурсів на платформі Edanz (https://www.edanz.com/) для розширення своїх дослідницьких можливостей.

Користувачі платформи можуть переглядати та завантажувати наукові статті й електронні книги, вивчати матеріали курсів і вебінари, розміщені на Learning Lab (https://learning.edanz.com/bentham/).

Для повноцінного користування ресурсами на Edanz Learning Lab необхідна реєстрація на сайті. Співробітники ДНТБ України розробили для українських науковців послідовну інструкцію, з якою можна ознайомитися за посиланням:

https://bit.ly/3qkUBay

Зареєструватися можна за допомогою електронної поштової скриньки або власного профілю ORCID (перед реєстрацію необхідно здійснити вхід у свій профіль ORCID).

З питань підключення відділеного доступу до баз прохання звертатися до зав. відділу інформаційно-аналітичного моніторингу Решетнікової Юлії Анатоліївни (головний корпус, кім. 204) e-mail: reshetnikova@zsmu.zp.ua та зав. сектором наукометричного аналізу Толочко Анастасії Юріївні (нове приміщення бібліотеки) e-mail: viamzsmu@gmail.com

 

8.11.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту