Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!

Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!

9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Доброю традицією стала участь співробітників наукової бібліотеки Запорізького державного медичного університету у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який цього року проводився у двадцять перший раз. Автором та читцем став відомий український письменник Юрій Андрухович, прозові твори якого включено до списку найкращих книг незалежної України.

У травні 2000 року Українським радіо вперше було проведено радіодиктант до Дня Кирила та Мефодія. Згодом, подію присвятили Дню української мови та писемності, розробили порядок організації та правила участі. З того часу, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності стає незмінним атрибутом свята. Для ознайомлення з офіційними правилами участі, переходьте за посиланням: http://www.nrcu.gov.ua/news.html?newsID=97094.

Згідно з проведеним аналізом надісланих робіт, написати диктант без помилок вдається небагатьом. Так, за результатами 2020 року, серед сімнадцяти визначених переможців, лише одна людина не припустилася жодної помилки.

Такого роду заходи дозволяють не тільки кинути собі виклик і перевірити якість знань щодо правопису, але й долучитися до своєрідного флешмобу, який має на меті об’єднати тих людей по всьому світу, які знають та люблять нашу милозвучну, лагідну, барвінкову українську мову.

 

9.11.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту