Нагадуємо: триває доступ до електронних баз даних EBSCO

Нагадуємо: триває доступ до електронних баз даних EBSCO

У ЗДМУ триває безкоштовний тестовий доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO з 11 жовтня до 31 грудня 2021 року.

Доступ здійснюється через дослідницьку платформу EBSCOhost (http://search.ebscohost.com) без реєстрації на території студентського містечка з IP адрес університету.

Також налаштовано віддалений доступ до баз EBSCO. Для отримання логіну та паролю до віддаленого доступу необхідно звертатися до бібліотеки.

Компанією EBSCO Information Services підготовлено цікаве інформаційне відео українською мовою, в якому представлена інформація про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost, яке доступне за посиланням:

https://www.bit.ly/3qS3xV9

 

З питань підключення відділеного доступу до баз прохання звертатися до зав. відділу інформаційно-аналітичного моніторингу Решетнікової Юлії Анатоліївни (головний корпус, кім. 204) e-mail: reshetnikova@zsmu.zp.ua та зав. сектором наукометричного аналізу Толочко Анастасії Юріївні (нове приміщення бібліотеки) e-mail: viamzsmu@gmail.com

 

24.11.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту