Чим більше знаєш, тим більше можеш

Чим більше знаєш, тим більше можеш

18-19 листопада 2021 року на базі Харківської державної академії культури в онлайн форматі відбулася Міжнародна наукова конференція «Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку», в якій взяли участь співробітниці відділу інформаційно-аналітичного моніторингу наукової бібліотеки ЗДМУ – Толочко А. Ю. та Тюркеджи Н. С.

Завдяки участі в подібних заходах, у науковців та співробітників бібліотек України та світу є можливість підвищити свою обізнаність у нюансах бібліотечної діяльності, нових формах роботи та інноваційних підходів в обслуговуванні користувачів та організації внутрішніх процесів. Під час засідання секції Документно-комунікаційні структури суспільства: теорії, стратегії, інновації, представлені тези доповідей відрізнялися широким спектром проблемних тем: бібліотечна освіта та перспективи її розвитку, сучасні виклики для бібліотечної справи, цифрові трансформації в організації та впровадженні бібліотечних послуг, питання відкритого доступу до наукових публікацій тощо. Цікавими були надані матеріали щодо світових практик у бібліотечній сфері на прикладі Скандинавії та КНР.

Анастасія Юріївна та Наталя Станіславівна також представили свою доповідь з презентаційними матеріалами на тему «Імперативи розвитку наукової бібліотеки ЗДМУ: реалії та можливості», яка викликала захоплення учасників конференції діяльністю нашої бібліотеки та її сучасними інноваційними технічними можливостями.

 

 

24.11.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту