Бібліотека ЗДМУ – частина сучасного медіапростору

Бібліотека ЗДМУ – частина сучасного медіапростору

26-27 квітня у Харкові на базі Харківської державної академії культури відбулась всеукраїнська науково-теоретична конференція молодих учених «Культура та інформаційне суспільство 21 століття». Вона охопила величезний обсяг тем щодо розвитку сучасної української та світової культури, в тому числі, бібліотечної справи, якій була присвячена робота окремої секції. Представники наукової бібліотеки ЗДМУ беруть участь в конференції четвертий рік поспіль, адже нам завжди є чім поділитись з колегами. Урочисте відкриття конференції почалося з пленарного засідання, де були представлені найкращі доповіді з різних секцій. Коло інтересів молодих учених просто вражає: від досліджень історичного характеру до музичної терапії висвітлювалося, навіть, питання Потеріани.

Цього року університет представляв свої досягнення в наданні бібліотечних послуг за допомогою соціальної медіа сфери. Час стрімко змінює зміст і вигляд сучасних бібліотек: ще років десять тому неможливо було уявити, що можна отримати деякі бібліотечні книги та послуги, не виходячи з власного будинку, передивитись виставку нових надходжень літератури, а сьогодні це – звичайна справа.
Завідувачка сектору підтримки автоматизованої бібліотечної системи Анастасія Толочко і бібліотекар І категорії Наталя Тюркеджи виступили в секції «Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство» з доповіддю саме на цю тему: «Роль бібліотеки в сучасному медіапросторі». Представлена ними відеопрезентація наочно продемонструвала діяльність сучасного інформаційного центру, який використовує всі можливості, аби бути якомога доступнішим і зручнішим для читача. Бібліотека ЗДМУ намагається використовувати сучасні тенденції в організації свого медіапростору.
Як розповіла Анастасія Толочко, після основних докладів відбулося жваве обговорення практичних питань. Інтерес колег викликав сайт нашої бібліотеки: всі відзначали приємний інтерфейс, зручну навігацію, актуальність наповнення контентом. В свою чергу наших учасниць зацікавила тема збереження раритетів, адже у фонді наукової бібліотеки ЗДМУ зберігаються цінні та рідкісні видання з фармації, медицини, хімії, біології. Тому цей обмін досвідом є важливим і для нас.
  Участь у конференції дала не тільки можливість продемонструвати свої досягнення, але й отримати імпульс для подальшого вдосконалення.
 

5.05.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR