Пам’ятати, щоб не повторити

Пам’ятати, щоб не повторити

8 та 9 травня відзначаються Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни в Європі, проголошені Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.
Україна долучилась до всього світу у скорботі за жертвами Другої світової війни. З 2015 року, відповідно до Указу Президента України відзначається День пам'яті та примирення.

Про найжорстокішу війну ХХ століття вже, здавалося б, ми знаємо чимало. Під час Другої Світової було все: подвиг, зрада, відвага, боягузтво, героїзм, важка праця та, головне – ВІРА в перемогу.

Сутність людини не передбачає безхмарного мирного існування. За всю нашу історію, напевно, не можна пригадати року, коли б не було війн чи збройних конфліктів.

Друга Світова стала найстрашнішою не тільки за кількістю втрачених життів – близько 60 млн, але й через випробування надсучасних (на той момент) зброї та методів ведення війни, коли людське життя нічого не було варте.

Свято Перемоги нагадує нам про ті неймовірні зусилля, завдяки яким ми продовжуємо жити. Найголовнішими для нас мають стати уроки минулого, аби не допустити повторення жахливих помилок. А, отже, ми маємо розуміти, що переможців у третій світовій не буде – лише руїни…

Наукова бібліотека Запорізького державного медичного університету організувала в читальній залі книжкову виставку до Дня пам'яті та примирення. До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - «Пам’ятати, щоб не повторити».
В монографіях та наукових збірниках розглядається внесок України у досягнення перемоги над нацизмом, дослідження істориків, спогади безпосередніх учасників війни.

На виставці представлені документи з фондів НБ ЗДМУ. Для пошуку інших видань даної тематики радимо скористатися електронним каталогом бібліотеки та традиційними картковими каталогами.

8.05.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR