Стратегія розвитку медичних бібліотек України

Стратегія розвитку медичних бібліотек України

Співробітники нашої бібліотеки Наталя Тюркеджи та Анастасія Толочко
17-18 травня 2018 року взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегія розвитку медичних бібліотек України: пошук нових форматів»,яка проходила у м. Тернопіль на базі бібліотеки Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.
У роботі конференції взяло участь понад 70 осіб: директори бібліотек медичних вишів, працівники бібліотечно-інформаційних установ інших систем України та закордонні гості.
Сьогодні, як ніколи, важливо тримати руку на пульсі подій, адже реформаційні процеси в медицині – це новий виклик, який бібліотеки повинні прийняти гідно.
Головні питання, що розглядалися під час пленарного засідання, в першу чергу, стосувалися розробки нових стратегій в організації діяльності медичних бібліотек. Розвиток нових технологійта суцільна комп’ютеризація дають змогу розширити спектр надання послуг та збільшити кількість користувачів, завдяки чому бібліотеки виправдовують своє існування.
Під час секційних засідань було представлено багато доповідей, що охоплювали різні аспекти в роботі бібліотек як:
-    інформаційних центрів;
-    скарбниць неймовірних раритетів та рідкісних видань;
-    традиційних островів знань, які служать дороговказами для студентів, науковців та всіх інших.
На завершення кожен з учасників отримав сертифікат, що свідчить про підвищення кваліфікації. Подібні конференції дають можливість не тільки дізнатися про останні тенденції, але й поспілкуватися з колегами для подальшої співпраці та обміну досвідом, а також відвідати різні місця.
Після плідної праці – час на відпочинок. Файне місто Тернопіль вразило своїми скверами, парками, пам’ятниками. Місто затишне, привітне та невимовно романтичне, адже тут можна зустріти острів Кохання та Розлуки, свої Єлісейські поля та прекрасний став, що є окрасою Тернополя.
Нове місто, цікаві люди, багато вражень не залишають байдужими нікого. Це завжди надихає та стимулює на плідну працю.
 

24.05.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR