Вузівська бібліотека в цифровому середовищі

Вузівська бібліотека в цифровому середовищі

З 16 квітня по 6 травня співробітники наукової бібліотеки ЗДМУ: Ірина Мацюта та Наталя Тюркеджи, з метою підвищення кваліфікації, взяли участь у дистанційному курсі «Вузівська бібліотека в цифровому середовищі. Електронна бібліографія», організаторами якого стали Дистанційна Академія ВГ «Основа» і Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка.
Курс складався з 11 тем, які містили 14 вебінарів та 8 практичних завдань.
З огляду на тематику курсу, основні питання, що розглядалися були присвячені:
-    сутності та структурі електронної бібліографії;
-    специфіці бібліографічного пошуку та бібліографічного опису;
-     теоретичним основам та принципам УДК.
Розглядалися також: основи віртуальної виставки; інновації у створенні рекомендаційних бібліографічних ресурсів та їхнє просування у соціальній мережі Facebook.
Завдяки отриманим знанням та досвіду, бібліотекар Мацюта І. В. створила лонгрид, що висвітлює основну інформацію про нашу бібліотеку, тому може бути презентований для студентів І-ІІ курсів як ознайомчу інформацію про структуру, функції, ресурси, соціокультурну діяльність, послуги та графік роботи наукової бібліотеки.
Результатом навчання стали Сертифікати про підвищення кваліфікації та знайомство з інноваціями в галузі бібліографічної роботи бібліотек вишів як України, так і світу.
 

31.05.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR