Презентація віршованої збірки «У ритмі серця»

Презентація віршованої збірки «У ритмі серця»

30 травня у філії читальної зали № 2 відбулося вручення збірки «У ритмі серця» її авторам – студентам нашого університету.
На цю подію ми чекали майже місяць! І ось, у камерній, комфортній атмосфері радості та хвилювання ми провели багато приємних хвилин.
Сама зустріч мала неформальний характер, завдяки чому всі учасники розслабилися та вели невимушену бесіду під чашку чаю зі смаколиками. Музика, пісні, вірші та, звісно, про навчання – здавалося можемо говорити про все безкінечно… Такого роду заходи мають на меті не тільки розвивати та показувати свої таланти, але й залучати студентів до спілкування поміж собою. Адже ми потрохи стали забувати, що нема нічого прекраснішого за живу розмову з людиною, коли ти показуєш свої емоції не за допомогою смайлів у повідомленні, а завдяки інтонації, слову, посмішці тощо.
Тож сподіваємося на продовження, а всім, хто долучився до нашої компанії, бажаємо натхнення, цікавого спілкування та легкої сесії!

4.06.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR