Університет + бібліотека = територія творчості

Університет + бібліотека = територія творчості

Велика, вічна, неповторна поезія… Вона дарує людині правильне відчуття краси природи, тепла, глибокого вдоволення, безмежної радості чи смутку, відповідальності, власної гідності, патріотизму. Одухотворена поезія виникає у глибині душі автора та вражає у саме серце слухача, виховуючи в ньому прекрасні людські якості. У ритмі серця народжується весняна мелодія, що надихає  на самовіддані вчинки…
В Запорізькому державному медичному університеті навчаються не тільки майбутні медики та фармацевти, але й талановиті поети-початківці, творчість яких представлена у прекрасній збірці «У ритмі серця». Благородна професія як покликання, а поезія як ліки для душі, терапія, можливість віднайти душевну гармонію зі світом, подарувати іншому душевне тепло. Історія України знає багато яскравих прикладів видатних лікарів-письменників, чия жвава, невгамовна вдача словом зцілювала людей. Можна згадати С. В. Руданського, В. П. Захаржевського, П. Є. Бейліна, О. П. Джигурду, О. Вишню, М. Амосова та ін.
Ідея створення студентської збірки «У ритмі серця» виникла два роки тому під час проведення клубу «Філософія та поезія». За два роки наполегливої праці невеликого колективу організаторів – Карпенко Т. В., Пономаренко О. В., Д. Мороз, адміністрації бібліотеки були зібрані вірші талановитої студентської молоді: І. Мазура (йому належать ілюстрації до віршованої збірки), Ю. Стороженко, А. Демченко, І. Губського, М. Уткіна, П. Розов, Н. Булаткіної, А. Зеленюк, Д. Йожикової, Н. Колесника, Д. Сахарова, Г. Іванової, І. Бруяки, І. Янковської, Д. Савченко та ін. 30 травня відбулася урочиста презентація віршованого збірника, автори отримали його як подарунок.  Поетична збірка - це спроба молодих авторів віднайти себе у колізіях буття, духовно збагатітися, поринувши у світ поезії. Тут ми знаходимо відповіді на найактуальніші питання студентської молоді. Сподіваємося, що поетична збірка знайде підтримку серед студентів та викладачів нашого університету. Шукаємо однодумців та сподіваємось на плідну співпрацю.

Кандидат філософських наук, старший викладач
 кафедри суспільних дисциплін Сидоренко С.В.


 

6.06.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR