Запрошуємо взяти участь в циклі онлайн-семінарів від компанії Clarivate Analytics (Web of Science)

Міністерство охорони здоров'я України: інформує про проведення серії безкоштовних вебінарів від компанії СІагіvate Analytics щодо можливостей платформи Web of Science для проведення і представлення наукових досліджень, аналізу наукових видань для публікації власних робіт, аналізу публікаційної діяльності установ і науковців.
Тривалість вебінарів - до 1 години, мова заходів - українська, необхідна попередня реєстрація. На вказану під час реєстрації електронну пошту надійде запрошення, за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку вебінара, налаштування звуку можна переглянути за посиланням: https://goo.gl/p6A3sv. Вебінари проводитиме Ірина Тихонкова, кандидат біологічних наук, експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics. Із питаннями звертатися на електронну адресу iryna.tykhоnkova@claіvate.com.

Розклад вебінарів і посилання для реєстрації:

19 червня 2018 16:15
Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця.
Тези:    Базові та розширені можливості пошуку наукової літератури.
Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Отримання повного тексту можливості Корегпіо. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.
Реєстрація: https://goo.gl/ivd8CZ
20 червня 2018 16:15
Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.
Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорять імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports? Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання? Як не стати їхньою жертвою? Як перевірити, куди мене запросили публікуватися? Реєстрація: https://goo.gl/W93HHG
21 червня 2018 16:15
Тема: Аналіз публікаційної діяльності установи і науковця.
Тези:    Публікаційна активність установи:    ідентифікація робіт, профіль
організації, оцінка. Підготовка статистики установи для участі у конкурсі МОН на отримання доступу до Web of Science. Авторський ідентифікатор ResearcherID: створення, наповнення, редагування, використання.
Реєстрація: https://goo.gl/gFaJzF
 

19.06.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR