Зі святом!

Зі святом!

Чудова осінь дарує всім радісні дні, а особливо фармацевтам, бо саме у вересні святкується їх професійне свято - День фармацевтичного працівника.

День фармацевта в Україні є національним святом, яке щороку відзначається кожну третю суботу вересня. Відповідний указ був підписаний Президентом України Леонідом Кучмою в 1999 році.
День фармацевта в Україні 2018 року потрапляє на 15 вересня.

День фармацевтичного працівника – це те свято, коли треба нагороджувати за повсякденну нелегку працю, високий професіоналізм та наполегливість тих людей, які своєю метою ставлять поліпшення здоров’я кожної людини і населення в цілому. Від їх роботи залежить найголовніше – наше здоров’я.

Наш університет став фундаментом для розвитку багатьох фахівців цієї професії. Фармацевтичний факультет Запорізького державного університету має свою цікаву історію створення. Факультет започатковано ще у 1903 році при Вищих жіночих курсах в Одесі. З переведенням вишу до Запоріжжя у 1959 р. на фармацевтичному факультеті вперше відбувся випуск 148 провізорів.
Потужний кадровий потенціал факультету, сучасне інформаційне та матеріально-технічне забезпечення педагогічного процесу, наукової та фармацевтичної діяльності дають змогу досягти високого рівня підготовки студентів, магістрів, аспірантів і докторантів ЗДМУ, впроваджувати інноваційні педагогічні та фармацевтичні технології.

Тому вітаємо фармацевтів, провізорів та студентів, які обрали цю професію зі святом. Бажаємо щастя, здоров'я і успішного розвитку та натхнення. Робота фармацевта - важлива складова лікувального процесу, оскільки саме від фармацевтів багато в чому залежить отримання пацієнтом якісних і ефективних лікарських препаратів. Нехай оцінкою роботи фармацевтів завжди буде фраза "Точно, як в аптеці".
 

14.09.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR