У калейдоскопі подій та вражень

У калейдоскопі подій та вражень

Час плине, а думками ми ще повертаємося до головної літературної події нашого краю - Запорізької книжкової толоки, яка привела до нашого міста видавців, письменників, художників, культурних менеджерів з усієї країни та об'єднала тисячі людей, яким потрібна українська книга та сучасна культура.

Шанувальники української літератури мали змогу знайомитися та купувати книги провідних видавництв країни.
Як завжди Толока стала місцем здійснення мрій - нові книги, автографи та спілкування з улюбленими письменниками, презентації та зустрічі, на які хотілося б встигнути.

Упродовж трьох днів у рамках Толоки діяв книжковий ярмарок, презентувалися нові книги, автограф-сесії, перфоманси. Проводилися майстер-класи, дискусії, зустрічі з письменниками, журналістами, музикантами, філософами, критиками. Були представлені документальні фільми, художні та фотоекспозиції. А під Куполом виступали творчі колективи, звучала поезія та класична музика. Для дітей працювала окрема чудова локація Книголісся.

Свої новинки привезли видавництва: «Люта справа», «Смолоскип», «Український приорітет», «Наш формат», «Час майстрів», «Зелений пес», «Кліо», «Фоліо», «Темпора», «Нора-друк», «Фабула», «Фонтан казок», «Vivat», «Клуб сімейного дозвілля», «Видавничий дім «КОМОРА», «Видавництво Старого Лева», «А-ба-ба-га-ла-ма-га» та багато інших.

Толоку відвідали відомі письменники, журналісти та філософи, серед них: Юрій Андрухович та Ірен Роздобудько, Андрій Кокотюха та Владислав Івченко, Павло Вольвач і Леонід Капелюшний, Валентин Терлецький, Лариса Денисенко, Юрій Макаров, Андрій Цаплієнко, Олесь Барліг, Віктор Брехуненко, Владислав Грибовський, Вахтанг Кебуладзе.

У дискусіях взяли участь і представники нашого університету Юрій Ганошенко та Тетяна Гребенюк. Юрій Анатолійович презентував книгу «Лексикон польської та української активної фразеології».

Не залишилась осторонь і бібліотека університету. Серед відвідувачів Толоки було чимало наших співробітників. Результатом нашої триденної присутності на цьому святі книги стала придбана та подарована література з автографами та побажаннями від авторів до читачів бібліотеки.

5.11.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR