З Гідністю до Свободи йдемо!

З Гідністю до Свободи йдемо!

Щороку 21 листопада Україна відзначає, важливий для всіх нас у ці буремні часи, День Гідності та Свободи. Згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року за для збереження та донесення до нащадків відомостей про карколомні події, коли за ради утвердження на території України ідеалів свободи та демократії сотні тисяч людей виходили на майдан, віддавали свої життя та мужньо ставали на захист національних інтересів власної держави, і було встановлено це свято.
Сьогодні ми згадуємо тих людей, які зробили значний внесок у справу Помаранчевої Революції та Революції Гідності. Не зважаючи на те, що 2004 та 2013-14 роки – це недавнє минуле, тим не менше, наш шлях до Гідності та Свободи відкриває нову сторінку історії України – процес її гартування та боротьби за незалежність.
Завдяки цьому дню ми знову згадуємо, що саме в єдності наша сила, мужність та віра. Тих, хто став на захист інтересів держави пам’ятатимуть всі, їхні прізвища вже стали синонімами слова Герой, адже відстоювати демократичні цінності, права та свободи людей – це дійсно героїчний вчинок.
Колектив наукової бібліотеки ЗДМУ приєднується до всіх побажань миру, злагоди та розквіту нашому народові у незалежній, вільній Україні. З Днем Гідності та Свободи вас, українці! 

21.11.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR