Гіркі плоди «солодкого життя»

Гіркі плоди «солодкого життя»

Щорічно, з 1988 року 1 грудня весь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Саме цього дня найбільш активно на державному та регіональному рівнях організовують заходи, направлені на більшу обізнаність загалу про СНІД.
Наразі в Україні ми спостерігаємо страшні дані офіційної статистики щодо розповсюдження цього захворювання серед населення. Високі темпи поширення ВІЛ-інфекції – це результат низького рівня поінформованості людей, особливо підліткового віку, з огляду на статистику.
Сьогодні медицині невідомі ліки чи вакцина, здатні протистояти вірусу імунодефіциту, тому нашою головною зброєю залишається саме розповсюдження інформації задля профілактики.
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в читальній залі (кім. 106) організовано тематичну полицю «Гіркі плоди «солодкого життя»», де ми знову нагадуємо про обережність, розбірливість, обачність та чесність зі своїми партнерами.
 

30.11.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR