Щедрий вівторок у бібліотеці ЗДМУ: нам є чим похвалитися!

Щедрий вівторок у бібліотеці ЗДМУ: нам є чим похвалитися!

Кожен подарунок, навіть найменший, стає
великим даром, якщо ти вручаєш його з любов'ю
У. Уолкот

27 листопада Україна вперше долучилася до світової практики проведення дня благодійності під назвою «Щедрий вівторок» (#GivingTuesday).
Наукова бібліотека університету взяла участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу», яку ініціювала Українська бібліотечна асоціація. Завдяки оголошенням в читальній залі, на сторінках нашого сайту та Фейсбук ми отримали цікаві примірники як художньої, так і наукової літератури. Впевнені, що ці книги стануть в нагоді і студентам, і співробітникам університету.
Дякуємо всім, хто не залишився байдужим та поповнив бібліотечний фонд різноманітними виданнями. Особливу подяку виражаємо зав. відділу інформаційних технологій Решетниковій Юлії Анатоліївні за подаровані 50 примірників книжок з серії «Магия фэнтези».
«Щедрий вівторок» у бібліотеці ЗДМУ не є разовою акцією, оскільки протягом року ми отримуємо найкращі подарунки – книги від викладачів нашого університету, про що, зазвичай, повідомляємо на бібліотечному сайті. Сподіваємося, що завдяки всім вам у фонді бібліотеки з’явиться ще багато цікавих та корисних книг, які стануть його окрасою.
 

1.12.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR