Калейдоскоп зимових свят

Калейдоскоп зимових свят

Ось і випав перший сніг, прийшли морози – настала зима. Час для казкових мрій, див та подарунків. Час гарячого чаю, цікавих фільмів, книг та веселих зустрічей з рідними та друзями.
Та чи багато ми знаємо про традиції наших пращурів під час зимових свят? Адже деякі речі ми автоматично наслідуємо з покоління в покоління, що, навіть, не задумуємося про першоджерело тих чи інших, вже буденних для нас, ритуалів.
Зимові свята завжди асоціюються з дитинством та родиною, тому в читальній залі нашої бібліотеки на вас чекає книжкова виставка «Калейдоскоп зимових свят» (кім. 106).
Тут ви зможете ознайомитися з цікавими книгами, які присвячено вивченню витоків української культури, особливостям побуту давніх українців, а також традиціям святкування зимового циклу.
Особливе місце займає література про старовинну магію наших пращурів. Це дуже актуально, бо саме на Андрія (13 грудня) дівчата ворожать на судженого.
Ще оди блок літератури висвітлює питання підготовки себе та своєї оселі чи столу до святкових днів: який одяг буде найдоречнішим, як надзвичайно сервірувати стіл, який зробити подарунок, тощо.
І найатмосферніша частина нашої виставки представлена найкращими художніми творами класиків та сучасників, які в тій чи іншій мірі присвячені зимовим святам.
Тож запрошуємо на нашу виставку – ви неодмінно щось цікаве знайдете для себе!
Не забудьте обрати для себе новорічне передбачення!!!

12.12.2018

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR