На допомогу студентам!

На допомогу студентам!

До бібліотеки надійшли збірники тестів Американської медичної ліцензійної експертизи USMLE® (United States Medical Licensing Examination) – Step 1, Step 2. Step 3.
Це триетапна експертиза для отримання ліцензій на медичне обслуговування в Сполучених Штатах. За допомогою цих тестів USMLE оцінює здатність лікаря застосовувати отримані знання, концепції та принципи, а також фундаментальні навички, які важливі для здоров’я пацієнта та діагностики хвороб, і які є основою для безпечної та ефективної допомоги пацієнтам. Кожен з трьох кроків USMLE доповнює попередній.
Відповідно до Постанови Кабінету міністрів від 28 березня 2018 року №334 "Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я". Міжнародний іспит з основ медицини (IFOM) є складовою Єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Центр тестування при МОЗ України у 2018-2019 рр. проводитиме тестування IFOM Clinical Science для студентів, що навчаються за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа» англійською та українською мовами.
Починаючи з 2019-2020 навчального року субтест буде проводитись виключно англійською мовою без можливості його складання іншою іноземною мовою.
Ознайомитися з виданнями USMLE. Step 1, Step 2, Step 3. - New York : Kaplan Medical USMLE, 2016-2018 можна у читальній залі та абонементі наукової літератури бібліотеки (кім. 106). Сподіваємося, що вони будуть корисними у процесі відпрацювання професійних навичок та підготовці до практичного оцінювання студентів-медиків.

17.01.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR