Конференція як платформа для обміну досвідом

Конференція як платформа для обміну досвідом

Співробітники нашої бібліотеки – Толочко А.Ю. та Тюркеджи Н.С. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Роль бібліотек в реалізації Цілей сталого розвитку 2016 - 2030», яка проходила 21 лютого на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.
На конференції було представлено доповіді провідних спеціалістів з Києва, Львова, Рівного, Сум та інших міст України, що висвітлювали теми в межах такої виокремлено проблематики:
•    Бібліотеки як агенти Цілей сталого розвитку;
•    Публічна бібліотека – центр неформальної освіти громади;
•    Інформаційна та цифрова грамотність, медіаграмотність – пріоритетний напрям роботи бібліотек;
•    Інклюзивна бібліотека – рівні можливості у громаді;
•    Виховання екосвідомості на базі бібліотек;
•    Волонтерський рух – цінний ресурс для бібліотек;
•    Роль бібліотек у підтримці розвитку електронного урядування.
На пленарному засіданні розглядалися питання сучасних тенденцій розвитку неформальної освіти, а також шляхи трансформації когнітивного простору в бібліотеках.
Пізніше, на секції Анастасія Юріївна та Наталя Станіславівна представили презентацію та доповідь на тему: «Медіаграмотність як важлива складова у підвищенні інформаційної культури користувачів НБ ЗДМУ», які розкрили специфіку роботи нашої бібліотеки в царині навичок та умінь користування електронними ресурсами.
Лейтмотивом цьогорічної зустрічі стали виклики сучасності для кожної з бібліотек України. Розуміння необхідності змін та пошуки шляхів для їхнього здійснення дають надію, що наші бібліотеки зможуть залишатися потрібними та актуальними у будь-які часи.
У вільний час була можливість познайомитися з новим містом. Рівне дуже чисте та життєрадісне. Тут живуть доброзичливі люди, унікальні скульптури, чудові споруди та неймовірна атмосфера радості та спокою…
 

2.03.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR