Поет живе в серцях свого народу!

Поет живе в серцях свого народу!

До 205-ліття від дня народження Т.Г. Шевченка
Тарас Григорович Шевченко… Як багато подій, життєвих перепон, цікавих знайомств приховується за цим ім’ям.
Ми звикли сприймати його як кріпака, що став письменником чи як 100-гривневу купюру. Але, перш за все, він залишається талановитим художником, громадянином з активною позицією, незручним для влади пропагандистом вільного життя, вразливим чоловіком, що так і не зміг влаштувати особисте життя.
Тарас залишив по собі дуже багато прогалин у біографії, які все частіше заповнюються науковцями чи шоуменами, але незмінним залишається його творчий доробок, який, напевне, ніколи не втратить своєї актуальності.
Хотілося б щоб ми його навчилися сприймати трохи по-іншому, без запорошення образом з найрозповсюдженішого портрета, який нам всім відомий з дитинства.
Запрошуємо Вас з 6 березня відвідати у бібліотеці книжкову виставку (кім. 106) «Поет живе в серцях свого народу», присвячену 205-літтю від дня народження корифея української культури – Тараса Григоровича Шевченка!
Тут ви маєте можливість не тільки пригадати видатні твори автора, але й дізнатися багато цікавого з друкованих видань про нього як від сучасників, так і від науковців.

Скиньте з Шевченка шапку.
Та отого дурного кожуха.
Відкрийте в нім академіка.
Ще одчайдуха-зуха.
Ще каторжника роботи.
Ще нагадайте усім:
Йому було перед смертю
Всього лише сорок сім.


І. Драч
 

6.03.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR