На допомогу студентам!

На допомогу студентам!

У фонді наукової бібліотеки ЗДМУ, завдяки міжнародному факультетові, з’явилася література, яка неодмінно стане в нагоді студентам при підготовці до іспиту для підтвердження диплому (FMGE) або MCI ScreeningTest.
З огляду на те, що студентам з Індії по закінченню навчання у нашому виші необхідно пройти тестування для підтвердження свого диплому на батьківщині, бібліотека надає можливість підготуватися на найвищому рівні. За відгуками самих випускників, тест є досить важким, а сама необхідність його здавання іноді стає перешкодою у навчанні в закордонних медичних закладах освіти.
Тому, аби гідно пройти тестування для підтвердження диплому (FMGE) або MCI Screening Test, яке проводиться двічі на рік у формі іспиту для іноземних медичних випускників, ми запрошуємо у читальну залу бібліотеки (кім. 106), де ви матимете змогу працювати зі спеціальними виданнями для отримання найвищих балів за свої знання.
 

22.03.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR