Читач року – 2018

Читач року – 2018

З Києва з дипломом «Читач року – 2018» в номінації «найактивніший читач» повернувся студент 6 курсу Вадігала Бала Крішна Редді, який в ЗДМУ опановує медицину.

Головна університетська Бібліотека Київського національного університету ім. Тараса Шевченка , яка носить ім’я видатного вченого – енциклопедиста Михайла Максимовича, організувала  Другий  Всеукраїнський фестиваль «Читач року». Цьогоріч до заходу  долучились бібліотеки закладів вищої освіти з різних регіонів нашої держави. На отримання почесних нагород фестивалю було номіновано 30 студентів, аспірантів та представників професорсько-викладацького складу КНУ, а також 64 номінанти з інших університетських бібліотек. Серед них – представник Запорізького державного медичного університету Бала Крішна. До столиці за нагородою він відправився з директором наукової бібліотеки Тетяною Карпенко.

«Номінантом студент з Республіки Індія  Крішна став не випадково, розповіла Тетяна Володимирівна. – Усі шість років юнак є читачем нашої університетської бібліотеки. Щодня він займає своє улюблене місце в комп’ютерній читальній залі і штудіює навчальну, наукову, спеціальну літературу, читає багато, з користю і задоволенням. Це унікальний у своєму роді факт,юнак живе під девізом – «Жодного робочого дня – без бібліотеки»,  тому коли нашій книгозбірні  надійшла  пропозиція  взяти участь у такому цікавому фестивалі, ми з колегами безумовно назвали ім’я Бала Крішна. Це стало приємною нагородою  сумлінному студенту.  До того ж, юнак  вперше побував у Києві, відвідав пам’ятні місця, побував у музеях,  столиця України справила на нього незабутнє враження.
Захід був дуже цікавим, зібралися  однодумці різних професій, які, попри доступність до передових електронних технологій, цінують і залишаються вірними друкованому слову. На цьому вечорі в урочистій обстановці віншували  науковців, колишніх випускників, друзів бібліотеки, меценатів,студентів».

«Мене дуже здивувало, що я був єдиним іноземним студентом, номінованим на фестивалі, - сказав Бала Крішна .- Водночас, це було дуже приємно. Я ще раз відчув увагу до нас, студентів, які приїхали навчатися в ЗДМУ з різних країн світу, з боку керівництва, ректорату університету. Усі роки навчання я мав змогу долучатися до найсучасніших знань не лише в аудиторіях, обладнаних за останнім словом наукових технологій, але й в чудовій бібліотеці, яка має унікальний книжковий фонд як сучасної, так і раритетної літератури. Щоб осягнути це багатство і стати кращим у професії, треба багато трудитися, я цьому навчився в університеті і щиро усім за це вдячний».

Слід додати, що Бала Крішна усі шість років дуже наполегливо опановував медицину, у себе на батьківщині він мріє лікувати дітей, планує стати дитячим хірургом. Отримає диплом і відправиться додому,  в далеку Індію, де  не був жодного разу, відколи поїхав здобувати освіту,  і де з нетерпінням очікують сина батьки фермери.  А Запоріжжя  і наш університет назавжди збереже у своєму серці.

31.03.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR