Лікар повинен бути розумним і сповненим почуття обов’язку

Лікар повинен бути розумним і сповненим почуття обов’язку

Традиційно, у третю неділю червня Україна святкує День медичного працівника. Свято, яке вшановує відданість справі, професіоналізм і неоціненний внесок усіх причетних до медичної галузі нашої країни.

Колектив бібліотеки щиро вітає всіх з Днем медичного працівника! Бажаємо здоров’я, терпіння, наснаги та всіляких гараздів!

Ваша робота невід’ємно пов’язана з важкою працею, самовіддачею, талантом і відповідальністю за людське здоров’я та життя. Саме ви першими кидаєте виклик хворобі та допомагаєте її подолати, тому ваша професія завжди була в пошані та є однією з найзатребуваніших в сучасному суспільстві.

Зважаючи на ситуацію, з якою стикнувся світ в умовах пандемії, роботу медичного персоналу важко переоцінити. Ми не втомлюємося дякувати вам за вашу нелегку справу, довгі години роботи, співчуття та зусилля, які покладено на вівтар здоров’я пацієнта.

З нагоди Дня медичного працівника у науковій бібліотеці ЗДМУ експоновано книжкову виставку «Життя, присвячене служінню людям», де крізь призму історичного розвитку розкривається важливість медицини для людства. Тут представлено навчальну, наукову, науково-популярну літературу з історії медицини та медичних університетів України, сучасних розробок і досягнень в галузі, а також життєпис яскравих представників медичної науки та практики. Особливу увагу приділено науковому доробку професорсько-викладацького складу Запорізького державного медичного університету.

 

18.06.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту