Мій вибір – моє ЖИТТЯ

Мій вибір – моє ЖИТТЯ

Мій вибір – моє ЖИТТЯ

Зробіть одне-єдине зусилля. – Не піддайтеся спокусі

легковажного «знайомства» з наркотичною речовиною!

 

26 червня відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1987 році. Метою цього дня визначено посилення співробітництва заради того, щоб зробити світ вільним від наркотичної залежності.

Згідно з висновками дослідження, оприлюдненому Управлінням Організації Об’єднаних Націй з питань наркотиків і злочинності, близько 275 мільйонів людей по всьому світі вживають наркотики, понад 36 мільйонів – страждають від розладів, пов’язаних з наркотичною залежністю (https://www.unodc.org/unodc/press/releases/2021/June/unodc-world-drug-report-2021_-pandemic-effects-ramp-up-drug-risks--as-youth-underestimate-cannabis-dangers.html).

Головним завданням, яке постає перед світовою спільнотою є формування у населення, особливо молоді, неприйнятного ставлення до вживання наркотиків. Тому темою цьогорічного Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом є «Діліться фактами про наркотики. Рятуйте життя»(#ShareFactsonDrugs #SaveLives). Цей заклик має важливе значення для підвищення обізнаності громадськості та її активізації у боротьбі з розповсюдженням неправдивої інформації щодо наркотичних засобів та їх впливу на життя.

Обирайте ЖИТТЯ зі всіма непідробними емоціями та відчуттями! Воно того варте!

 

25.06.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту