Бібліотека ЗДМУ запрошує на вебінари у квітні

Бібліотека ЗДМУ запрошує на вебінари у квітні

Запрошуємо науковців, аспірантів та студентів ЗДМУ взяти участь у квітневих вебінарах від компанії Clarivate. Традиційно вебінари відбудуться у Webex, безкоштовно. Переходьте за вказаним посиланням та натиснувши на слово Register заповніть реєстраційну форму. Передбачено сертифікат учасника для тих, хто відвідає більше 90 % основного часу вебінарів.

 

7 квітня 2022 року
Тема: Хижацьки видання: розпізнати та уникнути.
Тези: Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.

Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/3KTamwt
16:15–17:15: https://bit.ly/33cT5Op

 

12 квітня 2022 року
Тема: EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу.
Тези: Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.

Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/3qdj2Gb
16:15–17:15: https://bit.ly/3wkoN8P

 

14 квітня 2022 року
Тема: Авторські профілі науковця.
Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.

Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/36fp95Q

 

26 квітня 2022 року
Тема: Research Smarter: Рішення Clarivate для позиціонування ВНЗ у GRAS рейтингу.
Тези: Нова класифікація для Global Ranking of Academic Subjects (GRAS) під назвою Shanghai GRAS тепер доступна в InCites Benchmarking & Analytics. Ця нова класифікація заснована на відображенні категорій Web of Science для 54 навчальних предметів відповідно до методології GRAS. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки вашої стратегії підвищення рейтингу університетів.

Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/3IsKLJ1

 

28 квітня 2022 року
Тема: Research Smarter: Як використовувати ресурси Clarivate для формування бібліотечних колекцій.
Тези: Управління бібліотечними фондами є постійним але мінливим процесом. Приєднуйтесь до цього вебінару, щоб бути в курсі новин і дізнаватися, як інструменти Web of Science, в тому числі Master Journal List, Journal Citation Reports і InCites, можуть допомогти вам керувати своїми колекціями та визначати найефективніші журнали для вашої установи.

Реєстрація:
10:15–11:15: https://bit.ly/3InqlkE

 

Сайт компанії: https://clarivate.com/
Розклад вебінарів українською: http://clarivate.ua/
Ютьюб канал українською:  https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

 

1.04.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту