Доступ до ресурсів BMJ Publishing Group Ltd

Доступ до ресурсів BMJ Publishing Group Ltd

Щоб скористатися ресурсами, перейдіть за відповідним посиланням і зареєструйтесь (якщо ще не зареєстровані):

Доступ до BMJ Best Practice

Доступ до BMJ Learning

British Medical Journal – один з найстаріших рецензованих медичних журналів в світі, світовий постачальник медичної інформації та експертних знань у сфері медицини для різноманітної читацької аудиторії.

BMJ Best Practice – онлайн-інструмент з підтримки прийняття рішень на етапі лікування, в якому об'єднані результати останніх наукових досліджень, рекомендації та експертна інформація. Представлений у вигляді покрокових блоків, ресурс охоплює такі аспекти медичної практики, як профілактика, діагностика, власне лікування та прогноз щодо того чи іншого захворювання з орієнтацією на пацієнта.

BMJ Learning – освітня онлайн-платформа для навчання. BMJ Learning містить об'єднаний медичний контент, доступний у різних форматах та цікавий тим, хто зайнятий у системі охорони здоров'я: лікарям клінік, лікарям загальної практики, асистентам та стажерам, медсестрам та студентам. Вона охоплює понад 100 акредитованих рецензованих доказових модулів, доступних в інтерактивному режимі, які використовуються медиками як для самовдосконалення, так і для підготовки до сертифікації та атестації. Частина метеріалів доступна українською мовою.

 

28.03.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту