Безкоштовний доступ до медичних ресурсів Elsevier

Безкоштовний доступ до медичних ресурсів Elsevier

Для підтримки студентів-медиків, лікарів та фахівців у сфері охорони здоров’я Elsevier Health надає безкоштовний доступ до медичних ресурсів ClinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis

Для забезпечення зручного доступу українських користувачів до цих медичних освітніх платформ створено україномовний розділ «Медична підтримка України», в якому опубліковано інформацію про зазначені бази даних та інструкції щодо отримання доступу. У розділі подаються довідкові матеріали та навчальні відео про можливості використання інформаційних ресурсів у науковій діяльності та навчанні, а також для потреб лікування пацієнтів.

 

ClinicalKey - база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів, засновану на доказах клінічну інформацію, присвячену факторам ризику захворювань, клінічним проявам, методам лікування, а також посиланням на відповіді за конкретними спеціальностями, супутні препарати та клінічні огляди. ClinicalKey надає доступ до провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації, клінічні калькулятори тощо.

Запит на доступ

Загальний огляд ClinicalKey
Як користуватися ClinicalKey
Як знайти вміст хвороби та стану
Повне навчальне відео (40 хвилин)

Complete Anatomy - це найдосконаліша у світі платформа 3D анатомії. Вона трансформує розуміння студентами анатомії, надає викладачам унікальні засоби навчання та співпраці, а також використовується клініцистами по всьому світу для навчання своїх пацієнтів і для оновлення їхнього власного розуміння складних анатомічних структур.

Щоб увімкнути доступ, виконайте наведені нижче дії:

  1. Завантажте Complete Anatomy для свого пристрою.
  2. Ви вже маєте обліковий запис Complete Anatomy? Відкрийте програму та увійдіть. Не маєте облікового запису Complete Anatomy? Завершіть процес реєстрації в програмі.
  3. Після входу перейдіть до Налаштування - Мій обліковий запис - введіть код активації: VCMSWO4SP1CH
  4. Ваша ліцензія на Complete Anatomy буде автоматично активована на період кризи

За необхідності звертайтесь до служби підтримки.


Osmosis — це освітня платформа для здоров’я, яка надає мільйонам сучасних і майбутніх лікарів і осіб, які доглядають за пацієнтами найкращий досвід навчання. Osmosis виходить за рамки підручників і лекцій, пропонуючи освітній відеоконтент, який є простим, захоплюючим та інформативним.

Osmosis має бібліотеку з понад 2000 відео, що охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, з відповідними запитаннями, картками та примітками.

Зауважте, що безкоштовний доступ буде додано після входу через веб-браузер, а не через мобільний додаток. Після створення облікового запису учні можуть використовувати Osmosis як для платформи веб-сайту, так і для мобільного додатку.

Як доступитися:

  1. Перейдіть на сайт osmosis.org
  2. Якщо ви вже маєте обліковий запис Osmosis, натисніть Увійти у верхньому правому куті браузера та введіть облікові дані для входу.
    У вас немає облікового запису Osmosis? Натисніть тут та дотримуйтесь інструкції.
  3. Після входу ви побачите підтвердження безкоштовного доступу до вашого облікового запису, яке ви також можете перевірити у своєму профілі.

 

5.04.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту