ЗДМУ надано безкоштовний доступ до електронних ресурсів у межах проєкту Research4Life

ЗДМУ надано безкоштовний доступ до електронних ресурсів у межах проєкту Research4Life

Запорізький державний медичний університет отримав від міжнародної платформи Research4Life у партнерстві з провідними видавцями світу безкоштовний доступ до своїх ресурсів з метою інформаційної підтримки студентів, аспірантів, викладачів та науковців. Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема такі потужні видавництва як Elsevier, Royal Society of Chemistry, Springer Nature, Wiley, Wolters Kluwer, Oxford University Press, Taylor & Francis, De Gruyter, IOP, SAGE, Cambridge University Press, BioOne, IOS Press та ін. виявили бажання підтримати Україну у цей нелегкий час.

Тестовий доступ до платформи Research4Life надано до 31 грудня 2022 року.

Research4Life – проєкт, організований у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від більш як 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури:

Основні положення ліцензійних умов використання ресурсів Research4Life:

Отримати логін та пароль для віддаленого доступу до ресурсів Research4Life можна заповнивши форму за посиланням.

Надіслати запит

За додатковою консультацією щодо отримання доступу до зазначеного ресурсу прохання звертатися до заступника директора бібліотеки Пономаренко Олени Володимирівни, e-mail: libraryzsmu@gmail.com

7.04.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту