Безоплатний доступ до платформи UpToDate

Безоплатний доступ до платформи UpToDate

UpToDate http://www.uptodate.com/home - клінічна повнотекстова база, до створення якої долучилося більше 7 100 авторів, серед яких провідні професори клінічної та експериментальної медицини. База включає повні описи станів хвороб та методи їх лікування. Вся інформація відповідає критеріям "доказової медицини" Cochrane. Також це допомога в діагностуванні та лікуванні хвороб, пошук за клінічними ознаками, визначення оптимальної стратегії для контролю та профілактики захворювання за 8 500 темами з 21 медичної спеціальності. Також база містить фармакологічний довідник Lexi-comp та чимало медичних калькуляторів.

Багато користувачів-клініцистів з різних країн світу вважають UpToDate найкращим цифровим помічником для прийняття клінічних рішень. Наказом МОЗ України від 29.12.2016 № 1422 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28 вересня 2012 року № 751» рекомендовано використання цього ресурсу як провідного джерела клінічних рекомендацій.

Безоплатна реєстрація в UpToDate® Anywhere надає можливості:

Доступ до реєстрації та користування можна отримати через сайт Центр громадського здоров’я України за посиланням - https://phc.org.ua/uptodate. Доступ до UpToDate можливий через інтернет, а також офлайн на персональних комп’ютерах і мобільних пристроях.
Реєстрація на сайті Центру необхідна для того, щоб валідувати українських користувачів платформи UpToDate, оскільки доступ до платної платформи надається безоплатно.

2.06.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту