Найкращий подарунок – книга

Найкращий подарунок – книга

Наукова бібліотека висловлює щиру подяку старшій викладачці кафедри мовної підготовки Даниленко Людмилі Вікторовні за подаровані бібліотеці книги.

В умовах воєнного стану бібліотека ЗДМУ продовжує отримувати в подарунок книги. Сьогодні до нашої книгозбірні завітала наша шановна викладачка кафедри мовної підготовки Даниленко Людмила Вікторівна, яка передала бібліотеці твори найпопулярніших сучасних українських та закордонних письменників, майстрів зарубіжної та української класики.

Переконані, що подаровані видання стануть важливою частиною нашого фонду та будуть корисними для читачів бібліотеки.

Щиро дякуємо за щедрість і увагу до бібліотеки!

Наша бібліотека завжди відкрита для нових подарунків!

 

Кракауер ДжонУ дикій глушині : [Роман] / Кракауер, Джон.пер. з англ. К. Крапки. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2020 . - 280 с. - (В опр.) - ISBN 978-617-679-761-6

Чи є в медицині закони, аналогічні до інших наук? Автор розповідає про найзагадковіші та найповчальніші випадки зі свого досвіду, які врешті-решт привели його до визначення трьох принципів, що керують сучасною медициною. Ця книжка, багата на історичні факти й приклади з життя, показує нам захопливий світ, у якому лікарі ведуть боротьбу та здійснюють відкриття і який рідко постає перед широким загалом. «Закони медицини», провокативні й людяні, є дороговказом для кожної професії, у якій є місце для відкриття. Зрештою, ця книжка закладає підвалини нового розуміння не лише медицини, а й світу навколо.

 

 

Шкурупій, Ґео. Вибрані твори / Ґео Шкурупій; упор. Ольга Пуніна, Олег Соловей. – Київ : Смолоскип, 2013. - 872 с. - (Серія «Розстріляне Відродження», ISBN 978-966-2164-28-2).

ISBN 978-966-2164-51-0

Пропонуємо увазі читачів найбільш повну презентацію творчого доробку Ґео Шкурупія (1903-1937), одного з чільних представників українського літературного аванґарду, автора значної кількості поетичних («Психетози», «Барабан», «Жарини слів», цикл «Море», «Для друзів поетів сучасників вічности», «Божественна комедія», «Зима 1930 року») та прозових збірок («Переможець Дракона», «Пригоди машиніста Хорна», «Штаб смерти», «Січневе повстання», «Страшна мить», «Проза. Т. 1. Новелі нашого часу» та ін.), а також трьох знакових для літератури першої половини XX ст. романів («Двері в день», «Жанна батальйонерка», «Міс Адрієна») і численних публіцистичних праць, що до сьогодні лишалися малодоступними не тільки широкому читачеві, а й спеціалістам вузького профілю. Видання може бути використане як посібник у школах і вищих навчальних закладах.

 

Крісті А. Оголошено вбивство : пер. з англ. В. Шовкуна. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2010. – 240 с. – ISBN 978-966-14-0905 (укр.).

Мешканці невеличкого англійського містечка заінтриговані. Хтось дав оголошення в газеті, в якому запрошує всіх на... вбивство. Охочі до сенсацій люди ще не знають, що ролі вбивці і жертви вже розподілено...

Тільки старенька міс Марпл зможе викрити постановника цієї кривавої драми!

 

 

 

Вдовиченко Г. Ось відкрита долоня : збірка / Г. Вдовиченко. – Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. – 208 с.

Маленькі історії про життя, так само беззахисне і чесне, як відкрита долоня… Колись, до війни, старенькі бабусі чи улюблені тітоньки давали їм прості поради, як жити: любити себе, любити світ. Одначе тепер ці молоді жінки і юнаки, брати і сестри, рано посивілі чоловіки і самотні дружини стали мудрішими за своїх батьків, бо життя набуло для них особливої цінності. Бо в цьому житті – спогади про зустріч закоханих у світлій залі аеропорту імені Прокоф’єва, молитви до італійського святого про диво не для себе – для батьківщини, сміливість нарешті відкинути старі болісні стосунки, розуміння, що колись на святковій львівській площі Ринок ти випадково передбачив цю війну…

 

Сарамаго Ж. Сліпота: роман / Жозе Сарамаго; пер. з португ. В. Й. Шовкуна; худож.-оформлювач О. М. Іванова. - Харків: Фоліо, 2013. - 442 с. - (Б-ка нобелів. лауреатів).

Жозе Сарамаґо (1922-2010) - португальський письменник, якого вважають одним з найвпливовіших літераторів сучасності, лауреат Нобелівської премії 1998 року. Його твори перекладено 30 мовами світу, а їхній загальний наклад сягає двох мільйонів примірників. Одним із «секретів успіху» Сарамаґо є його унікальний стиль письма (з особливим синтаксисом і пунктуацією) - текст, повний магії, фантастики, реальності, філософської глибини, де слова набувають нових, несподіваних значень. Через провокативність і альтернативні погляди Сарамаґо навколо його книг неодноразово розгорялися політичні та церковні скандали.

«Сліпота» — це історія про те, як в одному безіменному мегаполісі люди раптом всі осліпли, крім однієї жінки, і до чого це призвело. Це алегорія про людське життя — безжально-іронічна, приголомшливо-страшна і до сліз прониклива. І все ж вона вселяє впевненість, що людина спроможна все подолати, і після прочитання цієї книги, за визнанням численних читачів, хочеться дивитися на світ широко відкритими очима і просто — жити. Тому що нічого важливішого за це й бути не може.

 

Мукерджі С. Закони медицини: нотатки на полях невизначеної науки / Сіддгартха Мукерджі ; пер. з англ. І. Серебрякової. - Харків : Віват, 2017. - 96 с. : іл. - (Серія «TED books»). - ISBN 978-966-942-121-0.

Чи є в медицині закони, аналогічні до інших наук? Автор розповідає про найзагадковіші та найповчальніші випадки зі свого досвіду, які врешті-решт привели його до визначення трьох принципів, що керують сучасною медициною. Ця книжка, багата на історичні факти й приклади з життя, показує нам захопливий світ, у якому лікарі ведуть боротьбу та здійснюють відкриття і який рідко постає перед широким загалом. «Закони медицини», провокативні й людяні, є дороговказом для кожної професії, у якій є місце для відкриття. Зрештою, ця книжка закладає підвалини нового розуміння не лише медицини, а й світу навколо.

 

 

Чапай Артем. The Ukraine / Артем Чапай. Чернівці : Книги – XXI, 2018. – 240 с. – ISBN 978-617-614-218-8

У тексті The Ukraine зумисне порушено кордон між художнім і документальним: одні його частини буквально відтворюють реальність, інші є витвором уяви. Чи кожен читач зрозуміє, які з них які? І чи має це значення? Зрештою, художній твір буває правдоподібніший за абсурдну дійсність. Фрагменти The Ukraine пов’язані дотично, як у пазлі, – а з їхньої сукупності рельєфно виринають обриси України початку двадцять першого століття. Чи the України, як іронізують герої.

 

7.06.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту