Навчальній рік на фінішній прямій – не забудьте повернути книги до бібліотеки

Навчальній рік на фінішній прямій – не забудьте повернути книги до бібліотеки

Шановні студенти!

Наближається завершення навчального року  - це час, коли ви маєте повернути літературу до бібліотеки.

Умови воєнного стану не минають стороною жодну галузь життя, включаючи Бібліотеку нашого університету. Але, не дивлячись на ускладнення, ми продовжуємо працювати, щоб забезпечити студентів, викладачів та співробітників ЗДМФУ необхідною літературою.

Однак, ми не можемо уникнути проблем, які виникають через втрату бібліотечного фонду. Тому прохання до всіх студентів, викладачів та співробітників, які мають книги з нашої бібліотеки, повернути літературу. Це допоможе зберегти бібліотечний фонд та забезпечити належний рівень навчання для майбутніх поколінь.

Просимо звернути особливу увагу на наше прохання цьогорічних випускників (список подано нижче), оскільки повернення всієї навчальної літератури є однією з обов’язкових умов для отримання диплому. Ми сподіваємося на вашу підтримку та співпрацю в цьому питанні. Будь ласка, забезпечте своєчасне повернення книг до бібліотеки!

Для того, щоб перевірити, які книги потрібно повернути, Ви можете скористатися електронним формуляром. Він містить інформацію про ті видання, які Ви взяли для навчання. Перегляд формуляру здійснюється через Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ, але для цього Вам потрібно авторизуватися в системі:

Якщо ж Ви втратили книгу, необхідно замінити її аналогічною або відповідною до освітньої програми. За подробицями, необхідно звернутися до співробітників бібліотеки, які зможуть надати професійну консультацію та допомогти підібрати необхідну літературу в один з доступних способів.

Режим роботи Наукової бібліотеки:
Понеділок – п’ятниця: 08.00-16.00

Потрібна допомога? Зв’яжіться з нами.

Відділ обслуговування користувачів - (061)233-01-75

E-mail: library@zsmu.zp.ua

 

 

17.05.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМФУ.

Мапа сайту